KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 8023617
nr 802 3617
Ulf Trotzig
(1925-2013), Sverige
Etsning, Ulf Trotzig (f. 1925), 26x60, signerad, 49x39
Ulf Trotzig, svensk målare, tecknare och grafiker född 1925, död 2013.
Utrop:
300 kr
Såld:
500 kr
måndag 21 januari 2013
kl 20:59:24
450 kr
Ulf Trotzig
Läs mer om Ulf Trotzig
Ulf Trotzig
Läs mer om Ulf Trotzig
nr 802 3617
Ulf Trotzig
(1925-2013), Sverige
| Utrop: | 300 kr |
| Såld: | 500 kr |
måndag 21 januari 2013 |
Ulf Trotzig