KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 8023617

nr 802 3617

Ulf Trotzig

(1925-2013), Sverige

Etsning, Ulf Trotzig (f. 1925), 26x60, signerad, 49x39

Ulf Trotzig, svensk målare, tecknare och grafiker född 1925, död 2013.

Utrop:

300 kr

Såld:

500 kr

måndag 21 januari 2013
kl 20:59:24

19/1 21:57:26 1      450 kr
21/1 10:14:56 2      Vinnande bud

Ulf Trotzig

Läs mer om Ulf Trotzig